Марела: 10 години во МК

Италијанскиот ексклузивен бренд, Marella го прослави 10-от роденден од неговото постоење во Македонија. Домаќин на прославата беше Магнетик груп, чиј тим подготви прекрасен коктел за гостите со музика за џускање и попуст од 15%. Есенската колекција нуди прекрасен избор на парчиња со едноставен крој и рамни линии, збогатени со прекрасни принтови. Ви пренесувам дел од атмосферата.

 

m9

Емилија од Miss Urban Vibe

marella-2

d

marella-4 marella

m6

 

j3

 

 

 

Sharing is caring!

Leave a Reply